Kartářka Denisa Ronaldi

Říkáte si, jak se to stane, že je z člověka kartářka a nebo kartář. S tím se rodíme.

denisaV dětství tito lidé trpí divnými předtuchami a pocity, povídáte si s duchy a jste prostě jiní. Pokud není na blízku osoba, která tento dar má a vysvětlí Vám, proč se to děje, trpíte i depresemi. V dospívání a hlavně období puberty, je to dost těžké, tito lidé prožívají bouřlivější období, než jiní, prostě hledají sami sebe a neví, co se sebou. Jakým směrem se vydat, co dělat a tak dál.

Zaplať Pan Bůh, v jednadvaceti letech mi přišla do cesty, úplnou náhodou, perfektní žena, kartářka a vědma, která mi objasnila, že moje dětské hry s kartami a zároveň i v dospívání, jsou běžné pro nás ezoterické bytosti. Ano, s kartami jsem si hrála už jako dítě a okolo patnáctého roku, jsem jen tak, víceméně ze srandy, začala blízkým předpovídat budoucnost. Nejdřív z mariášek podle instrukcí kalendáře od Dagmar Kludské a později sama, jak jsem karty cítila. Věštby se začaly plnit jedna za druhou.

Později jsem přešla na Taroky, které mi dávaly mnohem větší smysl, to jsem víceméně i částečně okoukala od mé dvorní kartářky Alenky. Najednou se mi začaly otevírat úplně nové obzory. Karty jsem začala vykládat jako koníček a okruh lidí, kteří uvítali pomoc, se začal zvětšovat.

Jaro roku 2015 bylo pro mě opravdu velmi těžké a stresové období. Dokonce i já jsem v zoufalství zvedla telefon a volala do TV jedné z kartářek, abych se zeptala, co mě čeká. Tato dáma mi řekla, že my dvě se potkáme osobně, ano, cítila jsem úplně to stejné a věděla jsem, že tohle je má budoucí cesta. Následovalo setkání a tato dáma mi nabídla, že mě zasvětí do REIKI. V tu chvíli jsem ani nevěděla, co to vlastně je. Řekla jsem si proč ne, když mi to pomůže. Absolvovala jsem I. stupeň  Reiki 1.5.2015. , II. stupeň 30.7.2015 a III. stupeň, tedy mistrovský, 30.9.2016, od této chvíle mi bylo líp a stres šel jaksi kolem mě, jako by se mě ani netýkal. A tento klid a léčení jsem prostřednictvím svých rukou byla schopná předat i druhým. Léčit a pomáhat ve stresových situací a k tomu jim i prostřednictvím karet ukázat jejich budoucnost je pro mě náplní mého života. Tato dáma mě natolik inspirovala, že jsem se začala zajímat o moderování věšteckých pořadů v televizích. Zkusila jsem kamerové zkoušky do TV Regina a byla jsem přijata, v srpnu roku 2015 jsem začala své první vysílání. V lednu roku 2016 jsem ukončila spolupráci s TV Regina, která již dnes nevysílá a v únoru téhož roku mě ke spolupráci oslovila TV Prima, kde jsem doposud a jsem velmi spokojená.

Jsem velmi ráda, že se mi to povedlo, je krásné pomáhat druhým.

A i takhle se rodí televizní kartářky.

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinFacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin