Kartářka Denisa Ronaldi

Říkáte si, jak se to stane, že se z člověka stane kartářka? Někdo se s tím narodí, jako, kupříkladu, já a jiný se to učí
a zjistí, že mu to prostě jde.

denisaV dětství jsem měla velmi silné předtuchy, vize a prožívala astrální cestování. Dokonce jsem hovořila i s mrtvými a dokázala vycítit blízkou přítomnost smrti. Okolí mi moc nerozumělo a nejhorší, že jsem se dlouho cítila hodně sama. Vždy jsem měla umělecké sklony a tíhla ke krásnu v různých podobách. Vlastně jsem se absolutně vymykala mému rodinnému zázemí a vždy jsem se, tak trošku, cítila jako černá ovce. Mívala jsem i deprese. Které mě, vlastně, provázely dlouhou dobu i v dospělosti. V dospívání a hlavně období puberty,  to bylo hodně těžké, byla jsem bouřlivák s jemnou a romantickou duší. Snažila jsem se neustále najít sebe samu. To se mi vlastně podařilo až po narození mého syna a to ve 36 letech.
Konečně jsem začala milovat, to kdo jsem, jaká jsem a jaká umím být a co vše dokážu vnímat a cítit a za to děkuji mé opravdové
přítelkyni, Marii.

Mezi mé tehdejší nejbližší patřila kartářka Alenka, ta mi do života vešla v jednadvaceti letech, úplnou „náhodou“, životem obitá žena, kartářka a vědma, která mi objasnila, že moje dětské hry s kartami, předtuchy, vize a vše, co se kolem mě dělo, ke mně prostě patří a jsou mojí doživotní součástí.

Karty jsem začínala vykládat jednohlavými mariáškami, postupně jsem přešla na Taroky a začaly mě zajímaly i další techniky výkladů, přidala jsem numerologii, reiky a studium psychologie. V roce 2018 jsem absolvovala přijímačky na UK, ale z důvodu těhotenství jsem nepokračovala ve studiu

Ptáte se, jak jsem se vlastně dostala do TV, opět „náhoda“
Jaro 2015 bylo pro mě opravdu velmi těžké a stresové období. Dokonce i já jsem v zoufalství zvedla telefon a volala do TV jedné z kartářek, konkrétně, dnes již zesnulé, Janě Skálové, abych se zeptala, co mě čeká. Jana mi řekla, že my dvě se potkáme osobně, ano, cítila jsem úplně to stejné a věděla jsem, že tohle je má budoucí cesta a má budoucí přítelkyně.
Jana mě později i zasvětila do Reiky a trávily jsem spolu hodně času, později mi od ní přišla nabídka zkusit to v TV Relax, tehdy jsem nebyla ještě připravena a na pohovoru jsem pohořela. Později jsem to zkusila, sama za sebe, v TV Regina u Reginy Sádlové a pan Saavedry, tam mě přijali. Byla to fajn zkušenost, do začátku. Po třičtvrtě roce působení na TV Regina, jsme ukončili spolupráci a já nastoupila v TV Prima Love do pořadu Volejte Věštce, jak já to tam milovala, bohužel,  TV Prima koupil nový majitel a o tento druh pořadu již nebyl zájem, tak jsem přešla do TV Relax a tehdy už jako hotová TV kartářka z Primy. V Relaxu jsem působila až do konce tohoto druhu pořadu v ČR a zároveň mého počátku těhotenství, tedy do června 2018.

Moc mi kontakt s vámi přes obrazovku TV chybí, bylo to fakt super a milovala jsem to. Tak se snad najde někdo, kdo tento druh pořadu v TV zase v ČR obnoví.

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinFacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin