Reiki

Reiki je univerzální životní energie, která nám vrací harmonii a rovnováhu těla a mysli. Tato energie aktivuje samouzdravovací procesy v těle lidí, zvířat i rostlin, výrazně napomáhá hojení, tlumí bolest a navozuje duševní rovnováhu. Působí nejen na důsledky, ale i na příčiny nemocí a napomáhá sebepoznání člověka. Pomocí energie Reiki je možné zharmonizovat Váš byt a dům, potraviny, vodu atd. (tzv. diamantová voda)

Reiki bylo znovuobjeveno v Japonsku koncem 19. století křesťanským knězem dr. Mikao Usuim, který chtěl sám prožít to, o čem se dočítal v rukopisech a svitcích objevených v jednom zenovém kláštěře  v Japonsku.

reikiTyto svitky byly odkazem Budhy, který popisoval jakými metodami léčil a tuto schopnost předával druhým. Dr. Usui se dle rad opata kláštera vydal na svatou horu, kde se 21 dní postil a meditoval a poté se mu zjevily a na vždy vryly do paměti symboly, které již před tím viděl zakreslené ve svitcích a tyto symboly mu na vždy aktivovaly přístup k životní energii. Při sestupu z hory se zranil a hned použil své nově nabité zkušenosti, poté navštívil hospodu, kde dcera hostinského trpěla velkou bolestí zubů a v obou případech po chvíli působení reiki bolest ustala. Na základě těchto zkušeností se dr.Usui rozhodl začít šířit reiki mezi lidmi.

Stačí 20min a budete se cítit jako znovuzrození.

Jak “REIKOVÁNÍ” probíhá?

Po dobu 20 min Vám budu přikládat ruce na oblasti Vašich 7 čaker při poslechu meditační hudby, může se Vám stát, že usnete.

Můj mistr REIKI – Karel Háněl
www.redome.cz

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinFacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin